Informace o kroužku Gormiti

Zajímá tě, co budeme mít za náplň v našem kroužku? Následující řádky ti jistě napoví!

Karetní hra

Karty Gormiti V našem kroužku se budeme učit pravidla karetní hry Gormiti. Její menší přiblížení: zemí původu je Itálie, hra samotná má bohatou marketingovou podporu formou různých lákadel a herních doplňků. Historie hry je mladá. Je tomu pouze pár let co vznikla a do České republiky přišla v plné síle teprve před rokem a půl. Je postavena na bázi společenské karetní hry, tudíž se může hrát ve dvou a více lidech. Navíc je relativně snadno naučitelná - v kroužku jsme schopni zajistit hru pro hráče již od šesti let! Horní hranice není omezena - rádi uvítáme a zaškolíme i dospělé!

Je jedinečná v tom, že má mnoho variant a možností, my se naučíme zejména jednu z nich. Jednu z nich z důvodu, že bývá používana na turnajích.

Stolní hry

Stolní hra Gormiti

Možnosti využití Gormitů je i hra Člověče, nezlob se, jíž se budeme také podrobněji zabývat. Také exitují různé stolní hry s Gormity, ať už originální, zatím triviální nebo vlastní provenience.

Ostatní

Gormití jeskyně

Postupně se budeme učit o všem kolem Gormitů:

  • historie
  • současnost
  • novinky
  • co čeká Gormity v budoucnu

Výuka ovšem bude probíhat netradičně formou her, povídání příběhů či "vyučování" ve venkovním okolí našeho města. A mohu ti zaručit, že rozhodně nebude triviální!