O nás

V této sekci se dozvíš několik informací o nás, jež bys možná věděl rád ty sám - nebo tví rodiče.
Informace jsou společné jak pro kroužek Trenér pokémonů, tak pro kroužek Gormitů.
V levém menu poté můžeš najít podrobnější informace o svém kroužku nebo o našem městečku.

Místo konání

Kroužky jsou rozděleny do dvou tématických částí a oba se nacházejí v prostorách Domu dětí a mládeže Nymburk. Vyčleněné prostory jsou v souladu s právními předpisy a jsou důstojným místem pro hru. Poskytují útulné útočiště a herní zázemí pro trenéry pokémonů i nepřemožitelné vládce přírody. Přijemné prostředí bude doplňovat výzdoba pro dané hrací formáty.

Struktura kroužku

V kroužku se dozvíš spoustu zajímavých a potřebných informací o hraní her Pokémonů či Gormitů. Členové kroužků budou rozčleněni do tří kategorií dle hráčských schopností. Dané schopnosti se prověří po první informační schůzce, dle individuálního pohovoru s hráči a ukázce svých hračských dovedností při hře Pokémon či Gormiti. Nemusíš se proto bát, že bys hrál proti silnému soupeři, či - pokud jsi expert, tak stejnětak se nemusíš bát, že budeš hrát s nějakých začátečníkem. Po tomto rozdělení proběhne připomínková debata k fungování a organizaci kroužku a dle počtů členů se může upravit čas konání i program.

Jednotlivé hráčské kategorie bodou mezi sebou komunikovat a budou i pracovat na společných projektech. Komunikace bude probíhat formou konzultací o problematice hraní. Společné projekty se zaměří na rozšíření obzoru hráčů, prohlubování jejich znalostí hry a plánování zájmových aktivit mimo DDM Nymburk.

Rádi bychom vyšli všem hráčům vstříc, naslouchali jim a pracovali spolu na rozvoji obou kroužků k oboustranné spokojenosti i hráčskému zápalu.

Naše aktivity

Rádi bychom pro tebe připravili ve spolupráci s ostatními organizacemi tohoto typu hráčské víkendové turnaje, turnaje pro nováčky a sponzory, ukázkové turnaje různých technik hraní, profi turnaje, ligové organizované hraní, letní výlety po okolí a tématické čundry. Samostatně bychom rádi uspořádali pro členy kroužku tématické soutěže v omalovánkách, modelování, kreslení, skládání veršů, hraní doplňkových her, vědomostní kvízy či ve venkovních aktivitách například hledání pokladu, šipkovanou, pozorování přírody, a jiné různorodé činnosti.

Způsob odměňování

Kroužek bude koncipován na principu bonusů a odměn za hráčské výkony i za přispění k rozvoji kroužku. Motivace nováčků proběhne formou poskytnutí hráčského náčiní a přátelského přijetí. Odměny jsou také přichystány pro různé soutěže v rozličných mimoherních kategoriích.

Sebeuplatnění a spolupráce

Nabízíme prostor pro seberealizaci a možnost vedení kroužku. Také nabízíme spolupráci a možnou propagaci daného sortimentu.

Rádi bychom vytvořili silný tým, jež by tvořil základnu hráčů pro východní části středních Čech - chceš se i ty na něm podílet?